FS22 – Funkce pomocníka

Potřebujete pomocnou ruku na vaší farmě? Pokud vaši přátelé momentálně nejsou k dispozici, aby se k vám mohli připojit pomocí crossplay ve Farming Simulator 22? Možná budete chtít najmout pracovníka…

Protože jsme vám před pár měsíci ukázali snímek obrazovky, ptali jste se na tuto zlověstnou obrazovku „AI worker“. Ve skutečnosti jsme informace zadržovali, protože jsme na této funkci pracovali do poslední chvíle. Tady je malá ukázka.

Seznamte se s poloautonomním pracovníkem!

Prostřednictvím nové obrazovky AI worker, spravujete všechny své pracovníky. Už to není jen klikání na tlačítko, abyste mu umožnili splnit úkol na poli. V současné době dělá i jiné zadané samostatné práce (stále však můžete nechat pracovníka, aby pracoval na poli). Teď je toho víc.

Jak to funguje?

Na obrazovce AI-Worker klikněte na libovolné vozidlo/stroj a vyberte „vytvořit úlohu“. To vám umožní vybrat jednu z následujících akcí, které má váš pracovník provést. Kamkoli ho chcete poslat, buď zvolíte konkrétní vykládací stanici, nebo položíte značku na mapu.

  • „Jet na“ – řídit stroj/vozidlo do konkrétního cíle
  • „Práce v terénu“ – proveďte úkol spojený se strojem na cílovém místě
  • „Doručit“ – doručit plodiny na vybranou vykládací stanici (lze zacyklit)
  • „Load & Deliver“ naloží zboží na jednu stanici a doručí jej na další (lze zacyklit)

Pokud zvolíte „looping“, pracovníci budou úkol neustále opakovat – dokud bude co dělat. Pokud už v sile není žádná pšenice k dodání do pekárny, zastaví se.

Postupem času se zlepšuje

V budoucnu budeme neustále optimalizovat AI pracovníka, protože komplexní systém nemusí zohledňovat pouze různé nové herní funkce Farming Simulatoru 22, ale také rozsáhlou modifikovatelnost naší hry. Uděláme, co bude v našich silách, abychom tuto funkci vylepšili, a již čekáme na vaši zpětnou vazbu.

Poslední šance na předobjednávku a získání bonusu!

OBJEDNAT:

Loading

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *